Ми не просимо про припинення вогню, і ми не бачимо жодної причини вести переговори з США, — МЗС Ірану
Ми не просимо про припинення вогню, і ми не бачимо жодної причини вести переговори з США, — МЗС Ірану
68переглядів
1Відтворень