Оооооотакої???

О двадцять другій світло вимкнули.
За графіком.

О десять хвилин на двадцять третю вже ввімкнули!:)

Хто б був проти?:)
Оооооотакої??? О двадцять другій світло вимкнули. За графіком. О десять хвилин на двадцять третю вже ввімкнули!:) Хто б був проти?:)
87переглядів