• 22 червня минає 85 років з дня початку (1941) масових розстрілів у в'язницях Львова в'язнів, причетних до ОУН, санкціоновані прокурором Львівської області Харитоновим. Загальна кількість жертв у Львові за оцінками істориків коливається між 2358 і 2752 душ... Останні дні червня 1941 року називають трагедією на західних теренах України.

    Перші розстріли у тюрмах на західних теренах України, які з вересня 1939 р. перебувала під радянською окупацією, розпочались 23 червня 1941 р., на другий день німецько-радянської війни. На той час політичних в’язнів утримували у 22 тюрмах Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, тодішньої Дрогобицької областей. А з 24 червня почались масові вбивства по в’язницях.

    Тюрма №1 на вулиці Лонцького у Львові була найбільшим комплексом НКВС (Народний комісаріат внутрішніх справ). Донині у підвалах збереглися камери, в яких, спершу, вбивали по одному, а потім заганяли групами і через вікно дверей кидали гранати. Виводили в’язнів на тюремне подвір’я і автоматною чергою позбавляли їх життя.

    24 червня 1941 р. начальник тюремного управління НКВС у Львівській області Лерман у звіті начальству написав, що з 1355 людей, вибраних до розстрілу, вирок виконано щодо 924, інформував, що арештованих приймають без належного оформлення, за списками, без статті звинувачення. Вже у цей день німецькі літаки бомбардували Львів. Члени ОУН 26 червня напали на львівську в’язницю «Бригідки» та завдяки переполоху змогли врятувати близько 300 засуджених, які були у черзі на розстріл.

    Жахлива цифра - лише у тюрмі на Лонцького радянські каральні органи з 22 до 28 червня вбили 1680 в’язні«Я сидів уже три місяці у тюрмі на Лонцького, у камері нас було 8. Всі українці (селяни, робітники, інтелігенція). 23 червня біля 6-ї по обіді, приказали нам зійти вниз з речами. У партері було 20 в’язнів. Начальник крикнув: «Ложись» і почав стріляти. На мене навалились тіла розстріляних товаришів. Начальник і три енкаведисти перейшли до інших камер стріляти людей. Я не був поранений, обмазав лице кров’ю. Через кілька хвилин енкаведисти повернулись і зробили кілька пострілів по тілах, які були зверху і рухались. Все затихло. Я обережно піднявся. В коридорі і камерах скрізь лежали помасакровані тіла в’язнів, цілі їх стоси. Нікого не було з енкаведистів. Я спробував сховатись на стриху, але було закрито, вибіг на подвір’я тюрми і сховався у кущах. Не міг втекти на вулицю, бо там була охорона. Вночі я бачив, як енкаведисти закопують тіла у викопану при вході яму. Деякі люди давали ознаки життя. Десь зранку охорона пішла з подвір’я. Я скочив на ринву і спустився по ній, пішов до помешкання свого знайомого, який жив неподалік. Так я урятувався чудом», – розповів дослідникам «Меморіалу» голова читальні «Просвіта» на Жовківщині на початку 90-х рр. минулого століття.

    Вбивства чинили поспіхом. До початку німецько-радянської війни радянські органи провели на заході України чотири масові депортації родин «ворогів народу»: у лютому, квітні, червні 1940 р. і в червні 1941 р. За різними даними дослідників, у далекі краї вивезли майже 1 млн. 200 тис. людей, із них 400 тис. українців. Головною метою сталінського режиму було знищити політичну, військову, суспільну еліти, як українців, так і поляків. Тюрми були переповнені політичними в’язнями, яких утримували у жахливих умовах і жорстоко катували. Про це ще сьогодні нагадують тюремні камери.

    У перший тиждень війни чисельність арештованих зросла майже удвічі. У Львові і невеликих містечках українців хапали просто на вулицях і везли в тюрми, щоб «очистити» регіон від «українських націоналістів». Коли 22 червня 1941 р. розпочалася німецько-радянська війна, то відступ червоної армії із заходу України був очевидний і радянські каральні органи вирішили звільнити тюрми від в’язнів.

    23 червня 1941 р. у місцеві відділення НКВС надійшов план евакуації 23236 в’язнів із Галичини та Волині в тюрми росії та Киргизстану. Але наступ німецьких військ спричинив паніку, особливо серед енкаведистів, які почали вбивати в’язнів уже з 22 червня, без вироків і не перевіряючи статтю арешту.

    Начальник тюремного управління НКВС Філіппонов звітував наркому НКВС України Сергієнку, що в перший день нападу німців на срср у тюрмах Львівщини розстріляно 108 людей. Такі ж розстріли почалися в Луцьку, Перемишлі, Добромилі. З москви вже за кілька днів надійшла телеграма з розпорядженням Л.Бєрії, «за списком, затвердженим прокурором, розстріляти всіх осіб, що перебували під слідством, засуджених за контрреволюційні злочини за статтею 170 Кримінального кодексу, та осіб, які здійснили розтрати, а підслідних і засуджених, які не проходять за цими статтями Кримінального кодексу, звільнити». У ніч із 23 на 24 червня, як вказано у звіті тюремного управління НКВС, весь особовий склад тюрми покинув Львів, але через 4 години повернувся і вбивства набули масового характеру.

    У Львові політичних в’язнів розстрілювали на Лонцького, у Замарстинівській тюрмі, «Бригідках» (сьогодні тут розташовується СІЗО), а ще у Золочеві, Дрогобичі, Луцьку, Чорткові, Дубно, Самборі, Рівному, Тернополі та інших містах.

    Сортували людей і розстрілювали порціями. Згідно з документами, людей мали сортувати: з важкими вироками – розстріляти, а щодо кого тривало слідство – планували вивезти. Але забракло вагонів для вивезення у тюрми НКВС срср. Бо військова влада гостро потребувала вагонів і не планувала з НКВС ділитися ними.

    На заході України перестріляли практично всіх, лише частково у Львові випустили кримінальників. У ніч із 23 до 24 червня 1941 р. на Лонцького і в «Бригідках» сортували людей і розстрілювали порціями. 22-24 червня стріляли по підвалах, карцерах. 24 червня енкаведисти покинули Львів, а коли повернулись, до 27 червня був повальний розстріл у камерах, кидання гранат. Якщо мали час, то дострілювали, все залежало від наступу нацистів», – каже працівниця Центру досліджень визвольного руху, історик Олеся Ісаюк.

    Протягом тижня від початку війни у тюрмах на заході України НКВС вбив близько 24 тис. людей, віком від 15 до 60 років. Є спогади про розстріли жінок і дітей. Убитих в’язнів кидали в ями, вириті нашвидкоруч, на тюремних подвір’ях, у саду, закидали тілами і тюремні підвали, бо на вивезення тіл не вистачало ані часу, ані транспорту. В останні дні перед втечею радянські органи просто залишили тіла в’язнів у камерах. Більшість убитих – українці, близько 10% – євреї, а також були поляки. Документи та архіви в’язниць енкаведисти палили.

    Масові вбивства у тюрмах у перші тижні війни відбувались не лише на заході Україні, але й у Києві, Вінниці, неподалік Харкова, у Криму.

    До сьогодні знаходяться сліди злочинів комуністичного терору.

    У період з 1939 до 1941 року, за різними дослідженнями, у всіх тюрмах Західної України розстріляно близько 60 тис осіб, сюди входять і жертви кінця червня 1941 р. Останки людей знаходили в ямах на тюремних подвір’ях. Не скрізь родичі могли забрати замордованих чоловіків, дітей, батьків.

    30 червня 1941 р. о 4-й годині ранку український батальйон «Нахтігаль» на чолі з командиром Р.Шухевичем першим зайшов у Львів. Серед замордованих у тюрмах людей він знайшов і свого брата. Німці дозволили відчинити в’язниці і люди кинулись шукати своїх дітей, батьків, сестер, братів. Від побаченого були шоковані, про що є чимало спогадів. Німецька окупаційна влада використала факти масових розстрілів в’язнів, злочини комуністичного терору з метою пропаганди, посиливши не лише антибільшовицькі настрої, але й спровокувавши антисемітські. Місця злочинів фотографували, фільмували, списки розстріляних в’язнів публікувала місцева преса.

    Нова німецька влада залучила до робіт у тюрмах єврейських чоловіків, які витягували трупи, виносили їх на подвір’я і складали чи вантажили. Був шалений запах від розкладених тіл. Був спровокований єврейський погром 1 липня 1941 р. Вже тоді було очевидно, що тоталітарний радянський окупаційний терор змінив інший – гітлерівський, принісши горе і сльози...

    22 червня минає 85 років з дня початку (1941) масових розстрілів у в'язницях Львова в'язнів, причетних до ОУН, санкціоновані прокурором Львівської області Харитоновим. Загальна кількість жертв у Львові за оцінками істориків коливається між 2358 і 2752 душ... Останні дні червня 1941 року називають трагедією на західних теренах України.Перші розстріли у тюрмах на західних теренах України, які з вересня 1939 р. перебувала під радянською окупацією, розпочались 23 червня 1941 р., на другий день німецько-радянської війни. На той час політичних в’язнів утримували у 22 тюрмах Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, тодішньої Дрогобицької областей. А з 24 червня почались масові вбивства по в’язницях.Тюрма №1 на вулиці Лонцького у Львові була найбільшим комплексом НКВС (Народний комісаріат внутрішніх справ). Донині у підвалах збереглися камери, в яких, спершу, вбивали по одному, а потім заганяли групами і через вікно дверей кидали гранати. Виводили в’язнів на тюремне подвір’я і автоматною чергою позбавляли їх життя.24 червня 1941 р. начальник тюремного управління НКВС у Львівській області Лерман у звіті начальству написав, що з 1355 людей, вибраних до розстрілу, вирок виконано щодо 924, інформував, що арештованих приймають без належного оформлення, за списками, без статті звинувачення. Вже у цей день німецькі літаки бомбардували Львів. Члени ОУН 26 червня напали на львівську в’язницю «Бригідки» та завдяки переполоху змогли врятувати близько 300 засуджених, які були у черзі на розстріл.Жахлива цифра - лише у тюрмі на Лонцького радянські каральні органи з 22 до 28 червня вбили 1680 в’язні«Я сидів уже три місяці у тюрмі на Лонцького, у камері нас було 8. Всі українці (селяни, робітники, інтелігенція). 23 червня біля 6-ї по обіді, приказали нам зійти вниз з речами. У партері було 20 в’язнів. Начальник крикнув: «Ложись» і почав стріляти. На мене навалились тіла розстріляних товаришів. Начальник і три енкаведисти перейшли до інших камер стріляти людей. Я не був поранений, обмазав лице кров’ю. Через кілька хвилин енкаведисти повернулись і зробили кілька пострілів по тілах, які були зверху і рухались. Все затихло. Я обережно піднявся. В коридорі і камерах скрізь лежали помасакровані тіла в’язнів, цілі їх стоси. Нікого не було з енкаведистів. Я спробував сховатись на стриху, але було закрито, вибіг на подвір’я тюрми і сховався у кущах. Не міг втекти на вулицю, бо там була охорона. Вночі я бачив, як енкаведисти закопують тіла у викопану при вході яму. Деякі люди давали ознаки життя. Десь зранку охорона пішла з подвір’я. Я скочив на ринву і спустився по ній, пішов до помешкання свого знайомого, який жив неподалік. Так я урятувався чудом», – розповів дослідникам «Меморіалу» голова читальні «Просвіта» на Жовківщині на початку 90-х рр. минулого століття.Вбивства чинили поспіхом. До початку німецько-радянської війни радянські органи провели на заході України чотири масові депортації родин «ворогів народу»: у лютому, квітні, червні 1940 р. і в червні 1941 р. За різними даними дослідників, у далекі краї вивезли майже 1 млн. 200 тис. людей, із них 400 тис. українців. Головною метою сталінського режиму було знищити політичну, військову, суспільну еліти, як українців, так і поляків. Тюрми були переповнені політичними в’язнями, яких утримували у жахливих умовах і жорстоко катували. Про це ще сьогодні нагадують тюремні камери.У перший тиждень війни чисельність арештованих зросла майже удвічі. У Львові і невеликих містечках українців хапали просто на вулицях і везли в тюрми, щоб «очистити» регіон від «українських націоналістів». Коли 22 червня 1941 р. розпочалася німецько-радянська війна, то відступ червоної армії із заходу України був очевидний і радянські каральні органи вирішили звільнити тюрми від в’язнів.23 червня 1941 р. у місцеві відділення НКВС надійшов план евакуації 23236 в’язнів із Галичини та Волині в тюрми росії та Киргизстану. Але наступ німецьких військ спричинив паніку, особливо серед енкаведистів, які почали вбивати в’язнів уже з 22 червня, без вироків і не перевіряючи статтю арешту.Начальник тюремного управління НКВС Філіппонов звітував наркому НКВС України Сергієнку, що в перший день нападу німців на срср у тюрмах Львівщини розстріляно 108 людей. Такі ж розстріли почалися в Луцьку, Перемишлі, Добромилі. З москви вже за кілька днів надійшла телеграма з розпорядженням Л.Бєрії, «за списком, затвердженим прокурором, розстріляти всіх осіб, що перебували під слідством, засуджених за контрреволюційні злочини за статтею 170 Кримінального кодексу, та осіб, які здійснили розтрати, а підслідних і засуджених, які не проходять за цими статтями Кримінального кодексу, звільнити». У ніч із 23 на 24 червня, як вказано у звіті тюремного управління НКВС, весь особовий склад тюрми покинув Львів, але через 4 години повернувся і вбивства набули масового характеру.У Львові політичних в’язнів розстрілювали на Лонцького, у Замарстинівській тюрмі, «Бригідках» (сьогодні тут розташовується СІЗО), а ще у Золочеві, Дрогобичі, Луцьку, Чорткові, Дубно, Самборі, Рівному, Тернополі та інших містах.Сортували людей і розстрілювали порціями. Згідно з документами, людей мали сортувати: з важкими вироками – розстріляти, а щодо кого тривало слідство – планували вивезти. Але забракло вагонів для вивезення у тюрми НКВС срср. Бо військова влада гостро потребувала вагонів і не планувала з НКВС ділитися ними.На заході України перестріляли практично всіх, лише частково у Львові випустили кримінальників. У ніч із 23 до 24 червня 1941 р. на Лонцького і в «Бригідках» сортували людей і розстрілювали порціями. 22-24 червня стріляли по підвалах, карцерах. 24 червня енкаведисти покинули Львів, а коли повернулись, до 27 червня був повальний розстріл у камерах, кидання гранат. Якщо мали час, то дострілювали, все залежало від наступу нацистів», – каже працівниця Центру досліджень визвольного руху, історик Олеся Ісаюк.Протягом тижня від початку війни у тюрмах на заході України НКВС вбив близько 24 тис. людей, віком від 15 до 60 років. Є спогади про розстріли жінок і дітей. Убитих в’язнів кидали в ями, вириті нашвидкоруч, на тюремних подвір’ях, у саду, закидали тілами і тюремні підвали, бо на вивезення тіл не вистачало ані часу, ані транспорту. В останні дні перед втечею радянські органи просто залишили тіла в’язнів у камерах. Більшість убитих – українці, близько 10% – євреї, а також були поляки. Документи та архіви в’язниць енкаведисти палили.Масові вбивства у тюрмах у перші тижні війни відбувались не лише на заході Україні, але й у Києві, Вінниці, неподалік Харкова, у Криму.До сьогодні знаходяться сліди злочинів комуністичного терору.У період з 1939 до 1941 року, за різними дослідженнями, у всіх тюрмах Західної України розстріляно близько 60 тис осіб, сюди входять і жертви кінця червня 1941 р. Останки людей знаходили в ямах на тюремних подвір’ях. Не скрізь родичі могли забрати замордованих чоловіків, дітей, батьків. 30 червня 1941 р. о 4-й годині ранку український батальйон «Нахтігаль» на чолі з командиром Р.Шухевичем першим зайшов у Львів. Серед замордованих у тюрмах людей він знайшов і свого брата. Німці дозволили відчинити в’язниці і люди кинулись шукати своїх дітей, батьків, сестер, братів. Від побаченого були шоковані, про що є чимало спогадів. Німецька окупаційна влада використала факти масових розстрілів в’язнів, злочини комуністичного терору з метою пропаганди, посиливши не лише антибільшовицькі настрої, але й спровокувавши антисемітські. Місця злочинів фотографували, фільмували, списки розстріляних в’язнів публікувала місцева преса.Нова німецька влада залучила до робіт у тюрмах єврейських чоловіків, які витягували трупи, виносили їх на подвір’я і складали чи вантажили. Був шалений запах від розкладених тіл. Був спровокований єврейський погром 1 липня 1941 р. Вже тоді було очевидно, що тоталітарний радянський окупаційний терор змінив інший – гітлерівський, принісши горе і сльози...
    333переглядів
  • 🚵 Українці - на подіумі міжнародних рейтингових змагань з маунтенбайку в олімпійському кроскантрі


    🇺🇦 Широке представництво мала наша збірна на турнірі циклу континетальної серії UCI в 🇷🇴 Румунії.


    🥇 У віковій групі до 23 років перемогла, піднявшись на найвищу сходинку подіуму, Марія Сухопалова.


    👌 5-ю стала Анастасія Віюк. Серед чоловіків U-23 4 фінішував Володимир Обухівський, 8-м - Артур Нічволодов.


    🥈 Срібло здобув Олександр Гудима. Він став 2 серед чоловіків.


    ✍️ Дмитро Тітаренко фінішував 8-м, Олександр Коняєв - 11-м, Антон Рибка - 14-м. У жіночих перегонах близько до нагород - на 4 позиції - завершила змагання Ірина Шиманська.


    🥈🥉 Одразу 2 місця на п’єдесталі посіли українські юніорки. Ксенія Воронова - срібна призерка, Марія Кушко - бронзова.


    🙌 Ще дві українки закрили топ-5: Софія Ліліткіна фінішувала 4-ю, Анна Самборська — 5-ю. 4-м також став Марк Ковальчук серед юніорів. Іван Чорногор - 8-й, Володимир Артюх - 13-й.


    🥈 На турнірі в 🇦🇩 Андоррі змагалася Яна Беломоіна. Вона стала 2-ю, здобувши срібну нагороду, серед жінок.

    #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники

    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport

    🚵 Українці - на подіумі міжнародних рейтингових змагань з маунтенбайку в олімпійському кроскантрі 🇺🇦 Широке представництво мала наша збірна на турнірі циклу континетальної серії UCI в 🇷🇴 Румунії. 🥇 У віковій групі до 23 років перемогла, піднявшись на найвищу сходинку подіуму, Марія Сухопалова. 👌 5-ю стала Анастасія Віюк. Серед чоловіків U-23 4 фінішував Володимир Обухівський, 8-м - Артур Нічволодов. 🥈 Срібло здобув Олександр Гудима. Він став 2 серед чоловіків. ✍️ Дмитро Тітаренко фінішував 8-м, Олександр Коняєв - 11-м, Антон Рибка - 14-м. У жіночих перегонах близько до нагород - на 4 позиції - завершила змагання Ірина Шиманська.🥈🥉 Одразу 2 місця на п’єдесталі посіли українські юніорки. Ксенія Воронова - срібна призерка, Марія Кушко - бронзова.🙌 Ще дві українки закрили топ-5: Софія Ліліткіна фінішувала 4-ю, Анна Самборська — 5-ю. 4-м також став Марк Ковальчук серед юніорів. Іван Чорногор - 8-й, Володимир Артюх - 13-й. 🥈 На турнірі в 🇦🇩 Андоррі змагалася Яна Беломоіна. Вона стала 2-ю, здобувши срібну нагороду, серед жінок. #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильникиВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    216переглядів
  • 🥋🇺🇦 Українська збірна з самбо виборола 12 нагород на чемпіонаті Європи у Грузії

    👏 Наші спортсмени та спортсменки успішно виступили у обох розділах

    ▪️ Бойове самбо:

    🥇 Чемпіонами Європи стали Василь Івоняк (до 79 кг) та Петро Давиденко (до 88 кг), для якого це 3 золото континентальних першостей.

    🥈 Єгор Леонов (понад 98 кг) - срібний призер.

    🥉 Владислав Кирилюк (до 58 кг), Павло Напалков (до 71 кг), Євген Макаров (до 98 кг) здобули бронзові нагороди..

    ▪️ Спортивне самбо:

    🥈 Сніжана Пліш (до 54 кг), Галина Ковальська (до 80 кг) і Роман Труш (до 71 кг) - віцечемпіони.

    🥉 Бронзовими призерками стали: Діана Тулунжи (до 65 кг), Валерія Каніковська (до 72 кг), Анастасія Комович (понад 80 кг).

    💙💛 У медальному заліку ЧЄ Україна посіла 2 місце.
    #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    🥋🇺🇦 Українська збірна з самбо виборола 12 нагород на чемпіонаті Європи у Грузії 👏 Наші спортсмени та спортсменки успішно виступили у обох розділах ▪️ Бойове самбо: 🥇 Чемпіонами Європи стали Василь Івоняк (до 79 кг) та Петро Давиденко (до 88 кг), для якого це 3 золото континентальних першостей. 🥈 Єгор Леонов (понад 98 кг) - срібний призер. 🥉 Владислав Кирилюк (до 58 кг), Павло Напалков (до 71 кг), Євген Макаров (до 98 кг) здобули бронзові нагороди.. ▪️ Спортивне самбо: 🥈 Сніжана Пліш (до 54 кг), Галина Ковальська (до 80 кг) і Роман Труш (до 71 кг) - віцечемпіони. 🥉 Бронзовими призерками стали: Діана Тулунжи (до 65 кг), Валерія Каніковська (до 72 кг), Анастасія Комович (понад 80 кг). 💙💛 У медальному заліку ЧЄ Україна посіла 2 місце. #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    171переглядів
  • 🔥 Другий день Чемпіонату Європи з самбо 2026 у Тбілісі приніс збірній України нові нагороди та яскраві виступи! 🇺🇦💪

    🏆 Результати українських спортсменів:

    👩 Спортивне самбо — жінки:
    🔹 до 54 кг — 🥈 Пліш Сніжана
    🔹 до 65 кг — 🥉 Тулунжи Діана
    🔹 до 80 кг — 🥈 Ковальська Галина

    👨 Спортивне самбо — чоловіки:
    🔹 до 71 кг — 🥈 Труш Роман

    🥋 Бойове самбо — чоловіки:
    🔹 до 79 кг — 🥇 Івоняк Василь
    🔹 до 98 кг — 🥉 Макаров Євген

    👏 Вітаємо наших спортсменів та тренерський штаб із гідними результатами на європейському татамі!

    🇺🇦 Пишаємось українською збірною! Разом до перемог
    #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    🔥 Другий день Чемпіонату Європи з самбо 2026 у Тбілісі приніс збірній України нові нагороди та яскраві виступи! 🇺🇦💪 🏆 Результати українських спортсменів: 👩 Спортивне самбо — жінки: 🔹 до 54 кг — 🥈 Пліш Сніжана 🔹 до 65 кг — 🥉 Тулунжи Діана 🔹 до 80 кг — 🥈 Ковальська Галина 👨 Спортивне самбо — чоловіки: 🔹 до 71 кг — 🥈 Труш Роман 🥋 Бойове самбо — чоловіки: 🔹 до 79 кг — 🥇 Івоняк Василь 🔹 до 98 кг — 🥉 Макаров Євген 👏 Вітаємо наших спортсменів та тренерський штаб із гідними результатами на європейському татамі! 🇺🇦 Пишаємось українською збірною! Разом до перемог #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    219переглядів
  • 🤩🇺🇦20 українських спортсменів візьмуть участь у чемпіонаті Європи з самбо!
    💫Цими вихідними, 16-17 травня, у столиці Грузії відбудеться чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо. Україна буде представлена на турнірі двадцятьма атлетами.
    🔥Це 6 жінок і 7 чоловіків у різних вагових категоріях спортивного розділу, а також ще 7 чоловіків, які змагатимуться в бойовому самбо.
    💪Бажаємо успіхів і вболіваємо за наших спортсменів!
    #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    🤩🇺🇦20 українських спортсменів візьмуть участь у чемпіонаті Європи з самбо! 💫Цими вихідними, 16-17 травня, у столиці Грузії відбудеться чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо. Україна буде представлена на турнірі двадцятьма атлетами. 🔥Це 6 жінок і 7 чоловіків у різних вагових категоріях спортивного розділу, а також ще 7 чоловіків, які змагатимуться в бойовому самбо. 💪Бажаємо успіхів і вболіваємо за наших спортсменів! #спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    122переглядів
  • Минулих вихідних, в Києві, на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, відбувся Чемпіонат України з бойового самбо у розділі Light No-Gi. Це були офіційні національні змагання, що зібрали спортсменів різних вікових категорій, зокрема юнаків, і стали важливою подією у календарі Федерації бойового самбо України. В ньому взяли участь вихованці тренерів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту БМР Олександра Горобінського та Олександра Рибалка і тренера клубу Андрія Лисенка. Додому вони повернулися з медалями найвищого гатунку .В їх активі 36 медалей
    #Броварська_міська_рада 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Відділ_фізичної_культури_та_спорту_БМР #Броварська_громaда #Броварський_спорт #Brovary #brovarysport
    #ДЮСШ_відділу_фізичної_культури_та__спорту_БМР🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Минулих вихідних, в Києві, на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, відбувся Чемпіонат України з бойового самбо у розділі Light No-Gi. Це були офіційні національні змагання, що зібрали спортсменів різних вікових категорій, зокрема юнаків, і стали важливою подією у календарі Федерації бойового самбо України. В ньому взяли участь вихованці тренерів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту БМР Олександра Горобінського та Олександра Рибалка і тренера клубу Андрія Лисенка. Додому вони повернулися з медалями найвищого гатунку .В їх активі 36 медалей #Броварська_міська_рада 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Відділ_фізичної_культури_та_спорту_БМР #Броварська_громaда #Броварський_спорт #Brovary #brovarysport #ДЮСШ_відділу_фізичної_культури_та__спорту_БМР🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    418переглядів
  • Вихованці тренерів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту БМР Олександра Горобінського і Олександра Рибалка та треенрів клубу Андрія Лисенко та Владислава Короля стали срібним призером чемпіонату Київської області з бойового самбо розділ «про-фул» в командному заліку
    #Броварська_міська_рада 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Відділ_фізичної_культури_та_спорту_БМР #Броварська_громaда #Броварський_спорт #Brovary #brovarysport
    #ДЮСШ_відділу_фізичної_культури_та__спорту_БМР🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Вихованці тренерів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту БМР Олександра Горобінського і Олександра Рибалка та треенрів клубу Андрія Лисенко та Владислава Короля стали срібним призером чемпіонату Київської області з бойового самбо розділ «про-фул» в командному заліку #Броварська_міська_рада 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Відділ_фізичної_культури_та_спорту_БМР #Броварська_громaда #Броварський_спорт #Brovary #brovarysport #ДЮСШ_відділу_фізичної_культури_та__спорту_БМР🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    201переглядів
  • ❗️ Збірна України U-15 з футболу переграла однолітків із Туреччини у другому спарингу

    🏆 Збірна України U-15 виграла другий товариський матч під час навчально-тренувального збору.

    ⚽️ 26 квітня у Туреччині зіграли команди Туреччина U-15 та Україна U-15 (1:2). В синьо-жовтої команди голи забили Марк Піроженко та Олександр Вологдін.

    🥅 Українська команда провела збір під керівництвом головного тренера Володимира Самборського. У першому спарингу 24 квітня команди зіграли внічию (1:1)

    🔹 Товариський матч. Гра 1. 26 квітня 2026
    Стамбул (Туреччина). TFF Riva Facility (поле 3)
    13:00. 🇹🇷 Туреччина U-15 – 🇺🇦 Україна U-15 – 1:2
    Голи: Рівер, 86 – Піроженко, 62, Вологдін, 82
    #Український_футбол #ukraine #Brovarysport #Броварський_спорт @brovarysport #футбол_football @футбол_football @читачі @всіх @топові прихильники
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    ❗️ Збірна України U-15 з футболу переграла однолітків із Туреччини у другому спарингу 🏆 Збірна України U-15 виграла другий товариський матч під час навчально-тренувального збору. ⚽️ 26 квітня у Туреччині зіграли команди Туреччина U-15 та Україна U-15 (1:2). В синьо-жовтої команди голи забили Марк Піроженко та Олександр Вологдін. 🥅 Українська команда провела збір під керівництвом головного тренера Володимира Самборського. У першому спарингу 24 квітня команди зіграли внічию (1:1) 🔹 Товариський матч. Гра 1. 26 квітня 2026 Стамбул (Туреччина). TFF Riva Facility (поле 3) 13:00. 🇹🇷 Туреччина U-15 – 🇺🇦 Україна U-15 – 1:2 Голи: Рівер, 86 – Піроженко, 62, Вологдін, 82 #Український_футбол #ukraine #Brovarysport #Броварський_спорт @brovarysport #футбол_football @футбол_football @читачі @всіх @топові прихильники ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    215переглядів
  • 🤩Україна здобула 12 медалей на Кубку світу із самбо у Вірменії!
    💙💛Українські самбісти повернулися з Єревана із солідним результатом — 12 нагород на етапі Кубка світу. У скарбничці збірної — 2 золоті, 3 срібні та 7 бронзових медалей.
    🔥У жіночому спортивному самбо чемпіонкою стала Діана Тулунжи (до 65 кг). Срібну нагороду виборола Сніжана Пліш (до 54 кг). Бронзові медалі здобули Віолетта Кумечко (до 69 кг), Анастасія Шевченко (до 65 кг), Валерія Каніковська (до 72 кг) та Галина Ковальська (до 80 кг).
    👊У бойовому самбо серед жінок срібло — в Анастасії Демченко (понад 80 кг), бронза — у Валентини Арутюнової (до 72 кг).
    💥Серед чоловіків у бойовому самбо золоту медаль здобув Євген Макаров (до 98 кг). Срібло — в Анатолія Волошинова (до 98 кг). Бронзові нагороди вибороли Павло Напалков і Андрій Кучеренко (до 71 кг).
    👏Щирі вітання спортсменам і тренерам!
    🤩Україна здобула 12 медалей на Кубку світу із самбо у Вірменії! 💙💛Українські самбісти повернулися з Єревана із солідним результатом — 12 нагород на етапі Кубка світу. У скарбничці збірної — 2 золоті, 3 срібні та 7 бронзових медалей. 🔥У жіночому спортивному самбо чемпіонкою стала Діана Тулунжи (до 65 кг). Срібну нагороду виборола Сніжана Пліш (до 54 кг). Бронзові медалі здобули Віолетта Кумечко (до 69 кг), Анастасія Шевченко (до 65 кг), Валерія Каніковська (до 72 кг) та Галина Ковальська (до 80 кг). 👊У бойовому самбо серед жінок срібло — в Анастасії Демченко (понад 80 кг), бронза — у Валентини Арутюнової (до 72 кг). 💥Серед чоловіків у бойовому самбо золоту медаль здобув Євген Макаров (до 98 кг). Срібло — в Анатолія Волошинова (до 98 кг). Бронзові нагороди вибороли Павло Напалков і Андрій Кучеренко (до 71 кг). 👏Щирі вітання спортсменам і тренерам!
    317переглядів
  • 🥋 12 медалей виборола збірна України з самбо на Кубку світу у вірменському Єревані

    📌У спортивному самбо на подіум піднімалися жінки.

    🥇🥉 Діана Тулунжи стала чемпіонкою, Анастасія Шевченко - бронзовою призеркою у ваговій категорії до 65 кг.

    🥈Сніжана Пліш здобула срібло у вазі до 54 кг.

    🥉🥉🥉Бронзові нагороди здобули: Віолетта Кумечко (до 59 кг), Валерія Каніковська (до 72 кг), Галина Ковальська (до 80 кг).

    🥇🥈 У бойовому самбо у вазі до 98 кг до фіналу вийшли двоє українців. Євген Макаров у підсумку виборов золото, Анатолій Волошинов піднявся на другу позицію п’єдесталу.

    🥉🥉 У категорії до 71 кг бронзовими призерами стали Павло Напалков і Андрій Кучеренко.

    🥈🥉 Серед жінок у цьому розділі Анастасія Демченко здобула срібну нагороду у вазі понад 80 кг, Валентина Арутюнова - бронзу у категорії до 72 кг.

    🏆🇺🇦Україна стала третьою у медальному заліку КС, у спортивному самбо жіноча збірна посіла другу позицію.
    #спорт @sports #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    🥋 12 медалей виборола збірна України з самбо на Кубку світу у вірменському Єревані 📌У спортивному самбо на подіум піднімалися жінки. 🥇🥉 Діана Тулунжи стала чемпіонкою, Анастасія Шевченко - бронзовою призеркою у ваговій категорії до 65 кг. 🥈Сніжана Пліш здобула срібло у вазі до 54 кг. 🥉🥉🥉Бронзові нагороди здобули: Віолетта Кумечко (до 59 кг), Валерія Каніковська (до 72 кг), Галина Ковальська (до 80 кг). 🥇🥈 У бойовому самбо у вазі до 98 кг до фіналу вийшли двоє українців. Євген Макаров у підсумку виборов золото, Анатолій Волошинов піднявся на другу позицію п’єдесталу. 🥉🥉 У категорії до 71 кг бронзовими призерами стали Павло Напалков і Андрій Кучеренко. 🥈🥉 Серед жінок у цьому розділі Анастасія Демченко здобула срібну нагороду у вазі понад 80 кг, Валентина Арутюнова - бронзу у категорії до 72 кг. 🏆🇺🇦Україна стала третьою у медальному заліку КС, у спортивному самбо жіноча збірна посіла другу позицію. #спорт @sports #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    200переглядів
Більше результатів